PAINTBALL DLA FIRM

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm z pełnym cateringiem i dojazdem busami na pole do gry.

Więcej

KAWALERSKIE / PANIEŃSKIE

Bardzo popularnym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego/panieńskiego jest paintball.

Więcej

PAINTBALL DLA SZKÓŁ

Organizujemy integracyjne rozgrywki paintball dla klas wraz z ogniskiem. Transport busami ze szkoły i po skończonej imprezie do szkoły GRATIS!!!

Więcej

FAQ

CZY PAINTBALL TO BEZPIECZNA „ZABAWA”?   
Zdecydowanie tak! Paintball wbrew obiegowej opinii należy do bezpiecznego sportu. Jeśli spełnia się podstawowe środki ostrożności nic stać się nie może. Stała obecność sędziego na polu gwarantuje to.
 
CZY BOLI JAK ZOSTANIESZ TRAFIONY KULKĄ?   
Żelatynowa osłonka kulki pęka wraz z uderzeniem i generalnie powoduje lekki ból (często nie wyczuwalny w ferworze walki). Bardziej bolesne jest uderzenie kulki w odsłoniętą cześć ciała.
 
CZY PRZY GRZE W PAINTBALL JEST OGRANICZENIE WIEKOWE?  
Tak, jest ograniczenie 18 lat, lecz ta granica może być obniżona, jeśli rodzic lub opiekun prawny podpisze oświadczenie, iż zgadza się na udział dziecka w rozgrywce.
 
CZY KOBIETY MOGĄ GRAĆ W PAINTBALL?   
Zdecydowanie tak! Nie dość, że lepiej strzelają to częściej wygrywają z mężczyznami. Bardziej zawziętych i upartych zawodników trudno szukać wśród męskiej części graczy. Tak więc Panowie, pod żadnym pozorem nie lekceważcie Pań.
 
NIE WIEM JAK OBSŁUGUJE SIĘ MARKER, CO ROBIĆ?  
To nie jest problem, ponieważ przed każdą rozgrywką informujemy państwa o zasadach bezpieczeństwa oraz jak obsługiwać markery.
 
JAK UBRAĆ SIĘ NA PAINTBALL?  
Nie ma to znaczenia ponieważ każdy uczestnik gry dostaje oryginalny mundur amerykańskiej armii. Należy jednak pamiętać o wygodnym obuwiu i ewentualnie rękawiczki.
 
CZY ŁATWO ZMYĆ FARBĘ?   
Tak, gdyż kulka wykonana jest z żelatynowej powłoki i spożywczego barwnika. Wszystkie materiały posiadają odpowiednie atesty i są przyjazne dla środowiska.